رنده های آشپزخانه برنر آلمان - معرفی شرکت Borner

شرکت برنر، ساخت رنده های آشپزخانه و لوازم جانبی باکیفیت در آلمان را از سال 1956 شروع کرد. هدف برنر سلامت و شادابی و حمایت از یک رژیم غذایی سالم و متعادل است و محصولات برنرکاملا برای رسیدن به این هدف مناسب هستند. رنده های آشپزخانه برنر برای بیش از 60 سال تاکنون آشپزی را آسان تر و برای مشتریان، طیف گسترده ای از محصولات آشپزخانه با کیفیت بالا را فراهم و یک عمر لذت را به مشتریانشان هدیه کرده اند. محصولات برنر به ماندگاری مشهور هستند و برای دهه های متوالی الهام بخش بوده و کمک شایانی در کار آشپزخانه کرده اند. شرکت برنر آلمان رسالت خود را تنها بر مبنای فروش بهترین کیفیت در جهت اعطای یک زندگی سالم و فعال قرار داده است. خودتان را متقاعد کنید!
برنر، ساده. سریع و سالم

زندگی خود را تغییر دهید.
شعار برنر ” زندگی خود را تغییر دهید!” است.
تسهیل راه رسیدن به سمت یک زندگی بهتر برای مشتریان.

یک رژیم غذایی سالم باید پایه و اساسی برای یک زندگی بهتر باشد و برنر آن را بوسیله ی ارائه ی ابزار درست به شما مشتریان برای حمایت از این اصل انجام می دهد. چون این شروع یک زندگی جدید است. رنده های آلمانی برنر کاملا برای ترویج دادن یک رژیم غذایی سالم که در بر گیرنده ی مواد غذایی خام و سایر مواد غذایی خوشمزه هستند مناسبند.

انواع رنده های آشپزخانه برنر  آلمان که در فروشگاه نیلای هوم  ارائه می شوند عبارتند از : رنده آلمانی V1 ، رنده آلمانی V3 ، رنده آلمانی V5 ، رنده آلمانی V6 . و همچنین رنده های تک کاره که خودشان شامل رنده آلمانی روکو ، رنده آلمانی ریبی ، رنده آلمانی روستی ، رنده آلمانی کورلی و رنده آلمانی وافل (موجی)  هستند. دسته بندی محصولات در پایین آورده شده است با انتخاب هرکدام از دسته بندی ها می توانید لیست محصولات را مشاهده کرده و انتخاب نمایید.